Menü Kapat

Eşya Depolama

Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla Ev Eşyası Depolama ile profesyonel bir nakliye hizmeti de eşya deposunu aynı anda almak isterseniz doğru adrestesiniz. Eşyalarınızı en iyi ve güzel şekilde paketliyoruz. Paketlenen eşyalar toz kir ve nemden uzak ortamlarda depolanır. Eşyalarınızın garantili ve sigortalı olarak taşındığını ve depo alanlarına alındığını size sözleşme ile birlikte yazılı olarak veriyoruz. Sigortası yapılan eşyaların hem taşınma hem de saklanma koşulları garanti altına alınır. Siz ne kadar isterseniz o kadar alana sahip olabilirsiniz.

Eşya Depolama Sigortası

Yapılacak olan işin kalite ve profesyonelliğini kesinlikle ön hazırlık belirler. Biz işimize son derece önem veriyoruz. Bu nedenle taşımaya başlamadan önce kesinlikle ön hazırlığımızı yapıyoruz. Bunun yapılabilmesi için de ücretsiz olarak ekspertiz gönderiyoruz. Keşfe gelen imza yetkili personelimiz eşyalarınızın nasıl ambalajlanacağı, nasıl taşınacağı ve ne kadar bir alan kaplayacağı hakkında size detaylı bilgi verir. Bunun ardından fiyatlandırma çalışması yapılır. Fiyat taşıma ambalaj ve nakliyat olarak ortaya çıkar. Fiyatlarımız hizmetimizin büyüklüğü ve kalitesine göre oldukça ekonomiktir. Uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti ayaklarınıza seriyoruz.

Depolama Alanlarımız

Küçük Oda: 1+1 Eşya Alır

Orta Oda: 2+1 Eşya Alır

Büyük Oda: 3+1 Eşya Alır

Daha büyük odalar ve depolama alanlarımız için keşif esnasında en uygun olanı size sunulacaktır. Depolama alanlarımız yüksek katlarda olup nem, toz ve kirden uzaktır.

Hemen Ara