Hakkımızda

Hakkımızda

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmamız bünyesinde çalışan işinin ehli personelimiz ile evinizden eşyaları dikkatli bir şekilde ambalajlayıp güvenlik kemerleri olan taşıma araçlarımıza sıfır hata prensibi ile yüklüyoruz. Ayrıca sizin için manevi değeri olan eşyalarınızın taşınması için size özel bir araç da tahsil ediyoruz. Bazı büyük eşyalarınızın güvenli bir şekilde konulduğu depolarımızla hem nakliyat da sorunun hem alt-3de eşyalarınızın hasar görmesine de engel oluyoruz. Firmamızın Türkiye’nin 81 ilinde sahip olduğu şubeleri ile her yere hizmetimizi sunuyoruz. Yeni evinizin nakliyat işlerini de firmamız bünyesinde çalışan uzman arkadaşlarımız sayesinde sizden ayrıca bir ücret almadan gerçekleştiriyoruz.

Yaşantımız boyunca hayattaki en önemli gereksinimlerimizden biri olan barınma ihtiyacımızı karşılayan evlerimizden hayatın bize sunduğu şartlar nedeni ile bir başka eve taşınabiliyoruz. Bu zor gününüzde evden eve taşıma firması olarak sizin hizmetinizdeyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Adana, Rize, Samsun, afyon, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Aksaray, Ankara, Ardahan, Yalova, Yozgat, Antalya, Artvin, Aydın, Çorum, Diyarbakır, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bartın, Bayburt, Batman, Burdur, Malatya, Manisa, Çanakkale, Çankırı, Trabzon, Tunceli, Bursa, Uşak, Van, Denizli, Edirne, Elazığ, Niğde, Ordu, Erzincan, Erzurum, Kırklareli, Kırşehir, Eskişehir, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Gaziantep, Giresun, İzmir, Kahramanmaraş, Bolu, Bingöl, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Muğla -Bodrum, Muş, Nevşehir, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Çorlu, Tokat, Zonguldak, gibi birçok ile en iyi nakliyat firması olarak size özel olarak günlük sevkiyatlarımız bulunmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir