Hizmetler

Hizmetlerimiz

Tuzla Evden eve taşıma hizmetinde İstanbul’ da, yılların deneyimiyle hizmet veren ayrıcalıklı bir şirketiz. Önce müşteri memnuniyeti misyonu ile bu sektörde lider bir şirket olma yolunda, sizlerden de aldığımız güçle hızla ilerliyoruz. İstanbul’un veya Türkiye’nin her köşesine uygun fiyatlarımızla eşya, mal veya araç taşıma işlerinizi sigortalı araçlarımızla icra ediyoruz. Şirketimiz bünyesinde küçük tip evden-eve-nakliyat-adiyamankamyonet seçeneğinin yanında yüksek tonajlı taşıma aracı seçeneklerimiz de mevcuttur.

Hizmet Anlayışımız

Eşyalarınızı gerekli donanıma sahip personellerimizle sorunsuz bir şekilde taşıma bölgesine aktarıyoruz. Misyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğundan güven duyacağınız bir kurumla çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Size sunduğumuz hizmetlerin başını müşteri memnuniyeti almaktadır. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize tuzla evden eve eşyalarınızın taşınması konusunda bize ulaşmanız yeterlidir. Birinci sınıf hizmet anlayışımız ile eşyalarınızın hazırlanması ve taşınmasına kadar ki tüm hizmetleri en hızlı ve güvenle bizden alabilirsiniz.
Tuzla Nakliye Uzman personellerimiz aracılığıyla ürünlerinizi bulunduğunuz yerden alıp, ulaşmasını istediğiniz yere en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Yine uzman kadromuz eşyalarınızı özenle ambalajlayıp, istifleyip mevcut araçlarımıza sorunsuz bir şekilde yükleme sağlayarak tuzla ev taşıma hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Sonraki aktarma sürecinde de oluşabilecek zararı bu şekilde minimuma çekmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca Gps takip hizmetimizle de eşyalarınızı güvenli bir şekilde an ve an takip etme fırsatına sahip olacaksınız. Araç filosu seçeneğimiz bir hayli fazla olduğundan gözünüz arkada kalmayacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir